Продавец ПрАТ «МЕХБУД» развивает свой бизнес на Prom.ua 9 лет.
Знак PRO означает, что продавец пользуется одним из платных пакетов услуг Prom.ua с расширенными функциональными возможностями.
Сравнить возможности действующих пакетов
Корзина
24 отзыва
ПодОкном
+38 (044) 455 78 33
+38 (044) 423-05-21
+38 (050) 304 67 26

Отзывы о компании ПрАТ «МЕХБУД»

 • Покупатель
  Отлично

  Заказала на заводе "Мехбуд" забор Ранчо в сете. Была очень приятно удивлена, когда увидела на сайте, что теперь завод продает заборы, которые всегда есть в наличии - так называемые заборы в сетах. Если честно, именно этот факт меня и подкупил, ведь ждать ограждение больше трех недель мне очень не хотелось. Да и еще Ранчо был в наличии в графитовом цвете, который идеально будет сочетаться с моими белыми столбами. Мне нужны были секции 2х метровые, и как раз такой размер есть в наличии. Свои сеты забрала в день оплаты, я потратила всего пару часов на выбор забора, его оплату и доставку на свой участок! Сегодня уже приступили к монтажу забора ранчо. Однозначно рекомендую забор в сете, ведь это здорово, что не нужно ждать изготовления забора.

 • Покупатель
  Отлично

  Все сподобалось, компанія надійна, паркани в них дійсно дуже якісні, і виглядають так, що всі сусіди нам тепер заздрять)

 • Покупатель
  Отлично

  Купила осенью здесь грядку для огорода. Заказала 1 грядку, что проверить - правда ли они так хороши, как про их пишут... Оказалось - классная вещь эти высокие грядки - удобно работать, красиво на огороде. Точно еще закажу пару грядок на этот сезон. Рекомендую!

 • Покупатель
  Отлично

  Заказали на заводе Мехбуд забор-жалюзи и ворота. Сделали заказ качественно и быстро, забор вышел очень красивый. Порадовала услуга монтажа, это плюс. Советую всем

 • Вика
  Отлично

  У компании Мехбуд заказывала себе ворота и калитку с заполнением Жалюзи. Осталась
  очень довольна..Спасибо за красивый забор.

 • Покупатель
  Отлично

  Після того, як моя жінка завагатніла ми довго думали про безпеку для нашої дитини і вирішили найкращим варіантом для нас буде переїхати в дім за містом. Хотілося зробити дім якнайкраще і щоб і жінка не сумувала, мала красивий сад і квіти. Прийшов час купляти хороший паркан і я почав шукати в Інтернеті і вибирати. Зупинився на паркані Жалюзі від продавця ПрАТ «МЕХБУД». Менеджери швидко зі мною зв'язалися, відповіли на всі запитання і уточнили наявність цього паркану. Паркан був в наявності. Я цьому дуже зрадів, так як ціна була ну дуже хороша і не хотілось вже шукати інших варіантів. Тим паче, що зовнішній вигляд жінці також дуже сподобався. З допомогою цього паркану я добре і водночас красиво обгородив наш дім і площадку з квітами. Жінка задоволена і я також. Спасибі ПрАТ «МЕХБУД».

 • Покупатель
  Отлично

  Приблизно рік тому мені захотілось купити будинок за містом. Накращий варіантом для мене безумовно стало садове товариство. Не великий і гарний будинок і сад. Тепер "розпал сезону" ремонту да добудови на свій смак. Матеріалів та й консультацій потрібно чимало. Дуже гарний варіант купівлі всего в з доставкою. Мені дуже сподобався ПрАТ «МЕХБУД». Дуде уважно і з повагою вислуховували мене з моїми ідеями та якісно допомагали мені підбирати матеріали та іструменти. Ціни мене порадували і якість теж на висоті. Зараз і надалі буду звертатись за допомогою і ассортиментом сюди. У мене ще багато цікавих рішень та ідей.

 • Юлия
  Отлично

  Вирішили зробити батькам подарунок і поміняти паркан, поки ті були у відпустці. Звернулися на завод "МехБуд", чули непогані відгуки про них, сусіди рекомендували. Дуже сподобалося як на фото виглядає металевий паркан "Брус", з вигляду він дуже схожий на справжнє благородне дерево, але сам паркан набагато міцніший, бо зроблений з металу. Лист товстий. Замовили, менеджер підтвердив наявність товару на складі, вартість відповідала зазначеній на сайті. Зараз вже все встановили, вийшло дуже красиво. Сподіваюся, що новий паркан простоїть довго, поки всі задатки для цього є. Рекомендуємо, ми залишилися повністю задоволені, батьки теж.

 • Покупатель
  Отлично

  Досить хороша організація. Грамотні фахівці. І в цілому все влаштувало.
  Не так давно купували паркан Брус. Повністю відповідає опису. Проблем не було не з матеріалом не з документами.
  Поки будували будинок, дуже часто користувалися послугами подібних організацій. Дуже часто бували такі ситуації, що обраховують суму замовлення по телефону, а привозять чек на велику суму, пояснюючи все тим, що закінчилися акції або змінилися ціни. Такий обман майже скрізь. А тут немає. Все чудово. Подзвонив і дізнався ціни. Обрахували і привезли на таку ж суму, яка була сказана спочатку. Це порадувала.
  Швидше за все буду далі тут купувати.

 • Александр
  Отлично

  Здравствуйте. Хотелось бы поделиться мнением о заводе ПрАТ «МЕХБУД», о котором я узнал в недавнем времени. Несколько месяцев назад я достроил дом за городом, но с забором так и не определился, так как я считаю, что забор - лицо дома и он должен выглядеть не хуже самого строения. С супругой просмотрели в интернете кучу сайтов и наткнулись на ПрАТ «МЕХБУД». Удивились огромным ассортиментом товара, который сочетался с приятными ценами на материалы. Мы решили остановиться на заборе Ранчо, я считаю он идеально сочетается с ландшафтом и внешним видом нашего дома. Хоть само его название означает, что он должен быть ограждением скота, я так не думаю, и не жалею, что выбрал его. Рекомендую ПрАТ «МЕХБУД».